Jak jste si letošní hru užili? Zde je prostor pro Vaše první dojmy z ní

 
Proletíme se mapou Rádi bychom poděkovali za parádní hru s výbornou atmosférou a nezapomenutelným počasím. Jak již psali ostatní týmy, šifry byly přiměřeně obtížné, ale hlavně měly přímočaré a nepřekombinované řešení. Poprvé se nám podařilo dojít noční hru bez nápověd :-).Naše trasa měla také 23 km. Doufáme, že se do Zlína na podobně podařenou hru ještě někdy podíváme.
 
Ministerstvo pro admin. zál. Bernard: Naprosto skvělý zážitek, jak těsně po hře, tak i nyní s odstupem pár dnů. Letošní logika orgů se shodovala s tou naší (což se nám stává na šifrovačkách velmi vzácně :p ) a tak jsme si užili tentokrát více šifer. Úchvatný záčátek se směle vyrovnal minulým ročníkům, šifry byla radost luštit a pro nás byla zajímavá i trasa, protože byť zlíňáci, tuto část města a okolí známe jen zběžně. Nakonec jsme si vylámali zuby na devítce, kterou jsme louskli až po nápovědě. Ale mám radost, že se nám to povedlo, protože je to skutečně krásná šifra a nedivím se tvrzení orgů, že byla jednou z motivací uspořádat OSUD. Bylo to fakt super, moc díky
 
DUSOt! I tým z chvostu startovního pole, který je schopen vidět v symbolu divadla velikonoční vajíčko či vyšít si lákavou destinaci VLŽAN místo slova VODOJEM, se přidává k velkým díkům orgům! Perfektní zážitek, dokonalost sama. Děkujeme moc!
 
HrubyOdhad Letošní OSUD byl napínavý už dlouho před hrou, protože složení našeho týmu se asi patnáctkrát měnilo. V pátek jsme se ale všichni sešli 1,5 minuty před startem. To jsme se stihli vzájemně představit a šlo se na věc. Parádní atmosféru na úvod umocnili zlínští hokejoví fanoušci, které jsme celou noc potkávali. Šifry byly rozumně obtížné, většinou i návodné. Přesuny delší, než příjemné a navíc na místa nezcela jednoznačně definované. Ale celkově SUPER hra a spousta krásných zážitků.
 
Nostalgie Díky moc orgům za opět velmi vydařenou šifrovací hru. Dál a dál, byť pomalu, nás táhla zvědavost co bude další šifrou? Perfektní organizace i nápady a spousta zážitků - to je je OSUD. Díky moc
 
Eliášův oheň Parádní hra! Neskutečný zážitek, od první šifry, projekce, po grafické zpracování stránek a následných reportů, SMS péče o týmy, naprosto dokonale zorganizovaná hra. Škoda, že jsme se nedostali dál, šifry, které tam byly, stály za to, ale snad se poštěstí a bude další ročník.....
 
Tvrdé játro Počasí se jakžtakž uklidnilo před hrou. Úvod OSUDU 6 v rámci projekce byl famózní, ale první šifry byly pro nás oproti předchozím ročníkům složitější. Těžko říct, čí jsme to tak brzo vzdali. Je fakt, že jsme starší a tupější asi :) Ale jsme rádi, že jsme se jako parta opět potkali při naší oblíbené hře. A jak jsme si slíbili, v případě příštího ročníku se opět potkáme.
 
MUPY MUP! Díky za zážitky. Hra byla velmi pečlivě připravená do nejmenších detailů. Šifry krásně čisté, radost luštit. Nebýt onoho zbytečného zákysu na víceméně průchozím stanovišti u studánky bysme se poprali o bednu, přesto je pro nás dojít osud úspěch. Povedlo se nám to poprvé! Naše (moje) trasa vedla tudy: http://www.mapy.cz/s/9KFR tedy cca 26 km pešky, trolejbus se nekonal, ale zato jsem nemusel navštívit stanoviště u kina, to zajistili kolegové.
 
Štika a Drak eXtreme Team Ahoj organizátoři. Děkujeme moc za hru, bylo to ve Zlíně jako vždycky krásné, šifry vypiplané a nápadité. Umíte úžasně připravit šifry, kde správný postup řešení je zároveń ten nejelegantnější, a tak se člověk nemusí do zblbnutí zkoušet různé složité postupy. Stačí hledat nápad. I trasa nám přišla pěkná, když člověk chtěl oklepávat vodu z listoví, šancí měl habaděj. Jen jsem si říkal, že když jste nás za poslední 3 ročníky nevzali na severní svahy a k Tlusté hoře a ke Kudlovu, letos se tam dostaneme - a ono ne. Třeba příště. Ale ten noční výhled od vodojemu za to stál. A potěšilo mě, že narozdíl od minule byl cíl v restauraci (po celonočním luštění si dáme nějaké to Starobrno vždycky s chutí). Snad se od vás dočkáme do roka a do dne další parádní hry. Tady je odkaz na náš postup mezi šiframi http://www.mapy.cz/s/9KmR . Vyšlo to na 23km pěšky (25,5km i s trolejbusem). Budeme rádi, když i další týmy vloží zákres své trasy, abych se mohli poučit z vašich voleb postupů.
 
ROFLCOPTER! Letošní OSUD byl parádní. Působivější a atmosféričtější start na šifrovačce jsem snad ještě nezažil. Vzhledem ke kratšímu časovému limitu potřebnému na projítí (plnohodnotné) hry jste měli dobře vyladěnou obtížnost, kde žádná šifra nebyla extra těžká, ale každá dokázala potrápit. Hra pak měla spád, pěkně míchala pořadím, pustila do cíle rozmanitou skladbu týmů a v kavárně bylo živo. My sami jsme si napětí užili až do samotného konce a náš cílový souboj s Que Fríem +/- patří k tomu nejsilnějšímu, co jsem na šifrovačkách kdy zažil. Tímto bych chtěl pogratulovat jak vítězům, tak orgům za to, jak se jim letošní OSUD povedl, tisíceré díky za něj. Už se těšíme na další - pokud to jinak nepůjde, rádi si na něj třeba zase nějaký ten rok počkáme, ale hlavně ať je! Ondra
 
Leoprdi Díky orgové, skvělá organizace, moc povedené šifry a především perfektně odladěné! Pro nás nejlepší šifrovačka široko daleko (lepší než TMOU s generátorem náhodného zákysu...). Výborný je i systém SMS, akorát škoda, že letos nechodilo průběžné pořadí.
 
@ mk: Nejlepší z Osudů a derivátů, které jsem hrál. Velmi dobrá trasa, krásné šifry a super počasí. Prostě bomba. Jediné, co mě mrzí, že na mě nezbyly koblížky. jv: Zajímavý krásný a vlnitý jarní terén. Nápadité originální šifry. Jsem ráda, že nás tma zastihla v lese, bylo to působivé. OSUD byl stejně tak dobrý jako deštivý OSUD 3, tuším. Super!